“Czarna Dama” – pokaz filmu i spotkanie!

Z okazji Dnia Kobiet Port Kultury Tykocin wraz z Muzeum w Tykocinie mają przyjemność zaprosić wszystkich Państwa, ze szczególnym uwzględnieniem miłych Pań 😉 na pokaz filmu fabularnego pt. “Czarna Dama” w reżyserii Krzysztofa Szubzdy. Pokaz odbędzie się w Wielkiej Synagodze, w ramach organizowanego przez Port Kultury Tykocin we współpracy z Muzeum w Tykocinie Tykocińskiego Klubu Filmowego. Po filmie odbędzie się spotkanie dyskusyjne z Autorami filmu, które poprowadzi Dariusz Szada-Borzyszkowski z Muzeum w Tykocinie.
“Czarna Dama” to fabularna produkcja filmowa, której akcja rozgrywa się na terenach przedwojennej Białostocczyzny.
Film jest w całości realizowany przez podlaskich twórców. Za scenariusz i reżyserię odpowiada białostocki twórca Krzysztof Szubzda, producentem i pomysłodawcą jest firma Mucha Na Dziko.https://www.facebook.com/CzarnaDamaFilmOprócz najlepszych podlaskich aktorów w filmie zobaczymy pochodzącego z Białegostoku wybitnego aktora Adama Woronowicza.
Film został zrealizowany przy wsparciu Białostockiego Funduszu Filmowego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego.
Serdecznie zapraszamy! Wtorek, 8 marca, godzina 18.00

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status