Wystawcy

Szanowni Wystawcy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich wystawców, a w szczególności rękodzielników, twórców ludowych, producentów żywności, instytucje i organizacje do wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych przez Port Kultury Tykocin.

Tykocin od lat cieszy się popularnością wśród turystów ze względu na swoje bogate dziedzictwo historyczne. Dodatkowo, malownicze położenie nad rzeką Narew sprawia, że miasto jest atrakcyjnym miejscem dla miłośników przyrody. 
Festiwale, wydarzenia lokalne i ogólnopolskie, kultywowanie tradycji oraz unikalna atmosfera sprzyjająca relaksowi, przyciąga co roku do Tykocina wielu odwiedzających. 

 Serdecznie zapraszamy do włączenia się w organizowane w czasie wydarzeń kiermasze.
Będzie to niewątpliwie doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i promocji swojej działalności. 

                                                                       UWAGA! PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA!

Maratony Kresowe to sportowe święto, odbywające się w bajkowej scenerii Tykocina. Kolejne kolarskie i biegowe spotkanie, przyciągające do udziału setki uczestników oraz kibiców odbędzie się w Tykocinie już 28 kwietnia 2024 r. Trasa wyścigów jak, co roku zostanie przygotowana tak, aby piękne krajobrazy połączyć z walorami sportowymi.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz produktów lokalnych i rękodzieła, zorganizowany na Placu Czarnieckiego w Tykocinie. 

Regulamin i szczegółowe informacje poniżej!

Kolejne wydarzenia:

Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka w Tykocinie odbędzie się 2 czerwca 2024 r. Bezpłatne atrakcje i dobra zabawa przyciągną na Plac Czarnieckiego w Tykocinie dzieci i ich opiekunów. Zabawy animacyjne, dmuchane zjeżdżalnie, konkursy i pokazy, to tylko część atrakcji, które przygotowujemy dla milusińskich mieszkańców naszej gminy. 

Wielkie święto naszego Miasta, w czasie którego mieszkańcy Tykocina i okolic będą mogli spotkać się, porozmawiać, wspólnie bawić, poczuć radość i dumę z bycia mieszkańcem naszej gminy odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2024 r. Wydarzenie obfitować będzie w liczne atrakcje dla całych rodzin. Dmuchany plac zabaw, konkursy z nagrodami, sportowe zawody, występy lokalnych zespołów i koncerty gwiazd – wszystko to i wiele więcej, czekać będzie na nas na Placu Czarnieckiego w Tykocinie. 

 

W dniach 17-18 sierpnia 2024 r. po raz kolejny w naszym mieście zaprezentują się najlepsze pasieki z regionu, tradycyjnie będzie można posłuchać o miodzie, a przede wszystkim degustować jego różne rodzaje. Nie zabraknie także stoisk z innymi produktami pszczelimi. W czasie dwudniowej Biesiady odbędzie się również kiermasz rękodzieła i produktów regionalnych, na stoiskach jak zwykle nie zabraknie tradycyjnych wyrobów: wędlin i kiełbas, chlebów na zakwasie i podlaskich serów. Od lat Tykocińska Biesiada Miodowa to również liczne warsztaty, konkursy, koncerty i zabawa przy muzyce ludowej. Podobnie jak w ubiegłych latach na Placu Czarnieckiego w Tykocinie oraz jego najbliższej okolicy dla wystawców zorganizowana będzie strefa pszczelarska, rękodzielnicza, gastronomiczna i edukacyjno-promocyjna.

Wspólne dziękczynienie Bogu za dary ziemi i owoce ciężkiej pracy rolników naszej gminy odbędzie się 15 września 2024 r. Miejsce radosnego świętowania na terenie gminy ogłosimy niebawem. Podobnie jak w ubiegłych latach w czasie Gminnych Dożynek na dzieci czekać będzie moc atrakcji, w tym konkursy i kolorowe dmuchańce. Zabawa na ludową nutę i swojskie jadło zachęci do wspólnego biesiadowania nie tylko rolników, ale wszystkich mieszkańców Tykocina i okolic.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu:
Port Kultury Tykocin
ul. Złota 2, 16-080 Tykocin
tel. 85 718 16 06
e-mail: biuro@portkultury.org

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status