Pomagamy Ukrainie!

W obliczu niewyobrażalnego aktu agresji Rosji skierowanego w stronę Ukrainy, Gmina Tykocin organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy od 1 marca 2022 r. (wtorku) w OSP Tykocin w godz. od 9.00 do 18.00 oraz o każdej innej godzinie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (507637709). Na dziś kluczową potrzebą są: - koce, - śpiwory, - ręczniki, - woda, - żywność z długim terminem ważność, - środki higieniczne dla kobiet i dzieci, w szczególności pieluchy i chusteczki nawilżane. Ponadto osoby, które wyrażają chęć przyjęcia Ukraińskich Rodzin do swoich domów mogą zgłaszać taką wolę pod nr tel. 85 686 93 40. W zbiórkę włączają się: Urząd Miejski w Tykocinie Port Kultury Tykocin Szkoła Podstawowa w Radulach Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tykocinie Przedszkole W Tykocinie Żłobek Samorządowy w Tykocinie Gminna Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Glogera OSP Tykocin Hetman 2019 Tykocin Posterunek Policji w Tykocinie Parafia Radule parafia-tykocin.pl Klub Senior+ w Łopuchowie KGW Leśniczanki Piekarnia Narew Złota Kawiarenka MGOPS w Tykocin Przystanek Tykocin Koło Gospodyń Wiejskich "Tykocinianki" Związek Strzelecki ,,Strzelec'' OSW Jednostka Strzelecka 1031 Tykocin oraz wiele prywatnych osób. Dziękujemy wszystkim za okazywane wsparcie.

W obliczu barbarzyńskiego aktu agresji Rosji wobec Ukrainy, Gmina Tykocin organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy od 1 marca 2022 r. (wtorku) w OSP Tykocin w godz. od 9.00 do 18.00 oraz o każdej innej godzinie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (507637709).

Na dziś kluczową potrzebą są:
– koce,
– śpiwory,
– ręczniki,
– woda,
– żywność z długim terminem ważność,
– środki higieniczne dla kobiet i dzieci, w szczególności pieluchy i chusteczki nawilżane.
Ponadto osoby, które wyrażają chęć przyjęcia Ukraińskich Rodzin do swoich domów mogą zgłaszać taką wolę pod nr tel. 85 686 93 40.
W zbiórkę włączają się:
Dziękujemy wszystkim za okazywane wsparcie.
 
1
 wobec
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status