Spotkanie Walentynkowe dla dzieci!

Kolejne Spotkanie w Porcie przed nami! Walentynkowe Spotkanie już we wtorek 13 lutego! 💗 Zapraszamy wszystkich, którzy chcą własnoręcznie stworzyć walentynkowe kartki, wyjątkowe ozdoby i spersonalizowane prezenty, które rozgrzeją serca naszych sympatii. Do zobaczenia na warsztatach, gdzie miłość spotka się z kreatywnością! 🥰

Zajęcia bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązują zapisy: bezpośrednio w Porcie Kultury Tykocin lub telefonicznie pod nr tel. 85 718 16 06. ❗️Zajęcia odbywać się będą w dwóch turach. Podczas zapisów prosimy o wskazanie wybranej przez siebie grupy.

Poniżej regulamin Spotkania w Porcie oraz formularz zgłoszeniowy. Wypełniony przez opiekuna prawnego formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do siedziby Portu Kultury najpóźniej w dniu Walentynkowego Spotkania. Formularz można samodzielnie pobrać i wydrukować lub odebrać w Porcie Kultury.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status