Tykocińska Biesiada Miodowa od 20 do 22 sierpnia 2021!

Zapraszamy na wielkie święto miodu i produktów regionalnych w sercu Tykocina. Od piątku 20 sierpnia na pl. Czarnieckiego i ul. Złotej najlepsze miody i produkty pszczelarskie oraz mnóstwo pięknych wyrobów będzie czekać na Ciebie.W piątek dzień pełen targu i kina! Podlaskie Kino Plenerowe odwiedzi pl. Czarnieckiego. O 19.00 “Rock Dog”, a o 20.30 “La La Land”.W sobotę od 18.00 potańcówka retro – w tym roku zachęcamy do stylizacji na lata ’70 i ’80. O 20.00 koncert zespołu “The Postman” i podróż do muzyki Czwórki z Liverpoolu. Nie zabraknie konkursów i upominków za najlepsze stylizacje.W niedzielę gramy patriotycznie i na ludowo – od 13.00 wystąpią Hetmanki, Dąbrówka, Malwianki, Chór Wasilkowianie i Zespół Tęcza z Trzciannego. O 15.00 koncert Orkiestry Dętej Tykocin oraz finały konkursów na najlepszy miód i na najsmaczniejszą nalewkę miodową. W niedzielę z placu Czarnieckiego będzie nadawać Polskie Radio Białystok w ramach akcji “Podlaskie To Tu!!!”.Powiat białostocki zaprasza w niedzielę na badanie składu masy ciała i na porady dietetyka. Od 11.00 do 16.00 w niedzielę będzie punkt szczepień przeciw covid-19.Przez trzy dni na wszystkich czekać będą wyjątkowe strefy: wielka strefa miodów, strefa gastronomiczna Baru Zaścianki, sektor zabaw dla dzieci Fast Event. Sponsorami imprezy są Prudential i Bank Spółdzielczy w Białymstoku.Zapraszamy! Zaopatrz się w najlepsze miody na Tykocińskiej Biesiadzie Miodowej.

Zapraszamy na wielkie święto miodu i produktów regionalnych w sercu Tykocina. Od piątku 20 sierpnia na pl. Czarnieckiego i ul. Złotej najlepsze miody i produkty pszczelarskie oraz mnóstwo pięknych wyrobów będzie czekać na Ciebie. W piątek dzień pełen targu i kina! Podlaskie Kino Plenerowe odwiedzi pl. Czarnieckiego. O 19.00 "Rock Dog", a o 20.30 "La La Land". W sobotę od 18.00 potańcówka retro - w tym roku zachęcamy do stylizacji na lata '70 i '80. O 20.00 koncert zespołu "The Postman" i podróż do muzyki Czwórki z Liverpoolu. Nie zabraknie konkursów i upominków za najlepsze stylizacje. W niedzielę gramy patriotycznie i na ludowo - od 13.00 wystąpią Hetmanki, Dąbrówka, Malwianki, Chór Wasilkowianie i Zespół Tęcza z Trzciannego. O 15.00 koncert Orkiestry Dętej Tykocin oraz finały konkursów na najlepszy miód i na najsmaczniejszą nalewkę miodową. W niedzielę z placu Czarnieckiego będzie nadawać Polskie Radio Białystok w ramach akcji "Podlaskie To Tu!!!". Powiat białostocki zaprasza w niedzielę na badanie składu masy ciała i na porady dietetyka. Od 11.00 do 16.00 w niedzielę będzie punkt szczepień przeciw covid-19. Przez trzy dni na wszystkich czekać będą wyjątkowe strefy: wielka strefa miodów, strefa gastronomiczna Baru Zaścianki, sektor zabaw dla dzieci Fast Event. Sponsorami imprezy są Prudential i Bank Spółdzielczy w Białymstoku. Zapraszamy! Zaopatrz się w najlepsze miody na Tykocińskiej Biesiadzie Miodowej.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status