BIESIADA MIODOWA – WYSTAWCY

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXIV Biesiadzie Miodowej w Tykocinie, która odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2023 roku. Po raz kolejny w naszym mieście zaprezentują się najlepsze pasieki z regionu, tradycyjnie będzie można posłuchać o miodzie, a przede wszystkim degustować jego różne rodzaje. Nie zabraknie także stoisk z innymi produktami pszczelimi. W czasie dwudniowej Biesiady odbędzie się również kiermasz rękodzieła i produktów regionalnych, na stoiskach jak zwykle nie zabraknie tradycyjnych wyrobów: wędlin i kiełbas, chlebów na zakwasie i podlaskich serów.

Tegoroczna edycja Tykocińskiej Biesiady Miodowej odbywać się będzie na Placu Czarnieckiego, gdzie zorganizowana będzie strefa pszczelarska, przeznaczona dla gospodarstw pszczelarskich oraz na ulicy Bernardyńskiej, gdzie zorganizowany będzie kiermasz dla pozostałych wystawców. W tym roku ul. Złota oraz ulica wzdłuż Placu Czarnieckiego nie zostaną wyłączone z ruchu samochodowego.

Poniżej udostępniamy regulamin wydarzenia dla wystawców oraz formularz zgłoszeniowy
do pobrania.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status