BIESIADA MIODOWA – PSZCZELARZE

Prowadzisz własną pasiekę, prowadzisz hodowlę pszczół, produkcję miodu i innych produktów pszczelarskich?! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXIV Biesiadzie Miodowej w Tykocinie, która odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2023 roku. Po raz kolejny w naszym mieście zaprezentują się najlepsze pasieki z regionu. Tykocińska Biesiada Miodowe to wydarzenie, które co roku przyciąga szerokie grono Uczestników. To także doskonała okazja, by zaprezentować własne produkty.

Tegoroczna edycja Tykocińskiej Biesiady Miodowej odbywać się będzie na Placu Czarnieckiego, gdzie zorganizowana będzie strefa pszczelarska, przeznaczona dla gospodarstw pszczelarskich oraz na ulicy Bernardyńskiej, gdzie zorganizowany będzie kiermasz dla pozostałych wystawców. W tym roku ul. Złota oraz ulica wzdłuż Placu Czarnieckiego nie zostaną wyłączone z ruchu samochodowego.

Poniżej udostępniamy regulamin wydarzenia dla gospodarstw pszczelarskich oraz formularz zgłoszeniowy
do pobrania.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status